درباره ما

تاریخچه و سوابق

انتشارات آرمان حقوق امروز از سال ۱۳۸۴ فعالیت انتشاراتی و آموزشی خود را در حوزه تخصصی و منحصرا رشته حقوق آغاز نموده است و با نگاهی نو به مقوله کتب و منابع مطالعاتی و با ایجاد شیوه های جدید دسترسی آسان به تمام کتب و منابع مطالعاتی سعی بر این دارد تا خانواده بزرگ حقوقی حتی در دورافتاده ترین نقاط کشور بتواند به راحتی از آخرین کتب منتشر شده در این حوزه مطلع و درصورت لزوم به راحتی آنرا تهیه نماید.

ما را دنبال کنید
قوانین و مقررات - حقوق امروز
10692
rtl,page-template-default,page,page-id-10692,mkd-core-1.0,woocommerce-no-js,sparks-ver-1.2,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1200,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-no-behavior,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-default,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,mkd-side-menu-slide-from-right,mkd-woocommerce-columns-4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

قوانین و مقررات

 

قوانین و مقررات فروش:

۱.ارسال کتاب از طریق پست انجام می شود. مگر این که شرایط سفارش به گونه ای باشد که ارسال کتاب به روش دیگر منطقی تر باشد و یا خریدار درخواست ارسال به طریق دیگری را بنماید.

  1. هزینه ارسال کتاب بر عهده خریدار می باشد.

۳.پس ازثبت سفارش و واریز وجه به حساب حقوق امروز، ظرف ۲۴ ساعت، کتاب تحویل شرکت پست می شود.

۴.فاصله زمانی تحویل کتاب به خریدار بستگی به شرایط شرکت پست دارد.

۵.حقوق امروز خود را موظف به تحویل دادن کتاب به خریدار می داند. بر این اساس در صورتی که شرکت پست به هردلیل کتابی را که از حقوق امروز تحویل گرفته است به خریدار تحویل ندهد، مسئولیت حقوق امروز در تحویل کتاب به اعتبار خود باقی بوده و صرف تحویل کتاب به شرکت پست، موجب بری الذمه شدن حقوق امروز نخواهدشد.

  1. مرجوع نمودن کتاب تنها در صورتی که کتاب ارسالی دارای هر گونه نقصی باشد، ممکن خواهد بود. در این صورت خریدار موظف است بدواً ظرف ۲۴ساعت از زمان دریافت کتاب مراتب را از طریق تلفن، فکس، ایمیل یا تلگرام به حقوق امروز اطلاع داده و سپس ظرف ۲۴ ساعت آنرا به نشانی حقوق امروز ارسال نماید.

۷.در صورت ناقص بودن کتاب، تمامی هزینه های ارسال کتاب بر عهده حقوق امروز خواهد بود.

۸.در صورتی که ارزش هر فاکتور خرید کتاب بیش از ده میلیون ریال باشد، حقوق امروز پرداخت تمامی هزینه های ارسال کتاب را بر عهده می گیرد.

 

دیدگاهی وجود ندارد

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته شده است.