درباره ما

تاریخچه و سوابق

انتشارات آرمان حقوق امروز از سال ۱۳۸۴ فعالیت انتشاراتی و آموزشی خود را در حوزه تخصصی و منحصرا رشته حقوق آغاز نموده است و با نگاهی نو به مقوله کتب و منابع مطالعاتی و با ایجاد شیوه های جدید دسترسی آسان به تمام کتب و منابع مطالعاتی سعی بر این دارد تا خانواده بزرگ حقوقی حتی در دورافتاده ترین نقاط کشور بتواند به راحتی از آخرین کتب منتشر شده در این حوزه مطلع و درصورت لزوم به راحتی آنرا تهیه نماید.

ما را دنبال کنید
درباره ما - حقوق امروز
10624
rtl,page-template-default,page,page-id-10624,mkd-core-1.0,woocommerce-no-js,sparks-ver-1.2,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1200,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-no-behavior,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-default,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,mkd-side-menu-slide-from-right,mkd-woocommerce-columns-4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

درباره ما

به نام خدا

انتشارات حقوق امروز در سال ۱۳۸۹ با نام حقوقی آرمان حقوق امروز با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شروع به کار نمود.

موضوع موسسه: مشاوره ، تعالی سازمانی و مهارت افزایی ، وکالت و داوری

این انتشارات با تمرکز فعالیت خود بر نشر کتابهای حقوقی، به نحو تخصصی در این حوزه اقدام به نشر کتابهایی با رویکرد کاربردی و در راستای حل مسائل مبتلابه حقوقی نموده است.

دفتر مرکزی این انتشارات در قم خ ۱۹ دی پ ۷۰۵ و دفتر فروش آن در شهرستان کرج. نبش میدان نبوت . جنب بانک ملت . ساختمان هیراد . واحد ۲۰۱ مستقر می باشد.

حقوق امروز از چاپ آثار حقوقدانان گرامی استقبال می کند.

  • تلفن : ۲-۳۲۵۵۸۹۵۱-۰۲۶
  • موبایل :۰۹۲۱۷۰۱۱۳۵۱
  • مدیر مسئول : ۰۲۶۳۲۵۵۸۹۵۶ – محمد موسوی مقدم
  • info@todaylaw.ir

دیدگاهی وجود ندارد

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته شده است.